Oferujemy kompleksowe usługi związane z profesjonalnym
zabezpieczeniem mieszkań, biur i obiektów w zakresie:Montaż i konserwacja automatyki bram


Po przeszkoleniu w zakresie instalacji i programowania bram i szlabanów uzyskaliśmy Certyfikat autoryzacyjny wystawiony przez firmę FAAC- producenta urządzeń automatyki bramowej.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę siłowników przeznaczonych zarówno do zastosowań przydomowych jak i półprzemysłowych – o wysokiej częstotliwości użytkowania, dochodzącej do 100%. Modele LS z wyłącznikami krańcowymi umożliwiają wyeliminowanie mechanicznych ograniczników ruchu bramy.

Moduły elektroniczne instalowane na płytce centrali sterującej bezpośrednio kontrolują siłę ciągu napędu i zapewniają zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe. W przypadku awarii mechanizm odblokowujący umożliwia odblokowanie skrzydeł bramy i obsługę ręczną. Dzięki centrali sterującej "hi-tech" dostępne są funkcje znacznie zwiększające komfort i wygodę użytkowania, takie jak otwarcie częściowe (jednego skrzydła), spowolnienie przy końcu ruchu czy automatyczne zamykanie.

Elektromechaniczna lub hydrauliczna konstrukcja siłowników i precyzyjne spasowanie elementów wewnętrznych z aluminiową, szczelną obudową gwarantuje pewne działanie i wysoką kulturę pracy. Samoblokowanie mechanizmów po otwarciu lub zamknięciu eliminuje konieczność stosowania dodatkowych zamków.

Najnowocześniejsze centrale zapewniają możliwość wyboru i programowania wszelkich parametrów pracy, a dodatkowo są wyposażona w funkcje zwiększające użyteczność, bezpieczeństwo i kulturę pracy, takie jak: otwarcie częściowe (przejście dla pieszych), regulowane spowolnienie i wyhamowywanie przed zatrzymaniem bramy, sygnalizację przeglądu okresowego (licznik cykli pracy) i wiele innych, w większości nieosiągalnych w modelach konkurencyjnych.

Aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych bramy, w napędach została zastosowana elektroniczna kontrola prędkości. Po uruchomieniu procesu otwierania brama rusza delikatnie i wolno aby po chwili osiągnąć normalną szybkość otwierania i przed domknięciem napęd zwalnia aby zapewnić ciche i delikatne domknięcie bramy.
« Poprzednia strona
Jesteś 117621 osobą odwiedzającą stronę... Copyrights 2006-2019 © WEGA