Oferujemy kompleksowe usługi związane z profesjonalnym
zabezpieczeniem mieszkań, biur i obiektów w zakresie:Montaż, konserwacja i naprawy domofonowych systemów cyfrowychCertyfikat jakości EN ISO 9001:2008

System CD 2502 N System CD 2510 INOX System CD 2502 L

Domofon cyfrowy CD 2502 to nowoczesny produkt przeznaczony dla budownictwa mieszkaniowego oraz dla firm i instytucji. Kaseta zewnętrzna wykonana jest z wysokiej jakości, trwałej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne ocynkowanej stali.

Czytelny wyświetlacz i podświetlana klawiatura zapewniają komfort obsługi zarówno w dzień, jak i w nocy. Każdemu lokalowi przypisany jest indywidualny kod, pozwalający na dostęp do budynku.

Polecany przez nas klucz elektroniczny w formie breloczka umożliwia szybki i łatwy dostęp do obiektu. Bardzo przydatny dla każdego użytkownika sprawia, że nie ma możliwości odczytania kodu przez inne osoby.

Wybierając wymianę domofonu na cyfrowy nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów związanych z przebudową dotychczasowej instalacji, nie jest konieczna wymiana istniejącego okablowania.

CP-2530R

Nowy panel CP-2530R zaprojektowany został do montażu na wąskim metalowym słupku lub wąskiej ścianie przy drzwiach zewnętrznych. Wykonany ze stali nierdzewnej INOX wyróżnia się dużą odpornością na wandalizm oraz warunki atmosferyczne, gwarantując użytkownikom długą żywotność i niezawodną pracę. Wyposażony jest w czytnik kluczy zbliżeniowych RFID i klawiaturę z cyframi podświetlanymi od spodu. Panel można instalować podtynkowo i natynkowo(przy wykorzystaniu obudowy natynkowej).

Panele zewnętrzne z anodowego aluminium stanowią doskonałe uzupełnienie oferty na rosnące oczekiwania klientów. Możemy je wykonać w każdym kolorze, dodatkowo możemy wykonać nadruki o dowolnym kształcie i treści.

Istnieje możliwość doboru koloru kasety oraz funkcji jaką ma spełniać.
Kaseta z czytnikiem breloków zbliżeniowych RIFD Kaseta z czytnikiem pastylek "Dallas" Kaseta z mini listą lokatorów i czytnikiem breloków RFID
Wykonana przez nas instalacja domofonu cyfrowego w standardzie przystosowana jest do rozbudowy o wersję wideo. Wystarczy zamontować kamerę w kasecie zewnętrznej i monitory w mieszkaniach. W jednej instalacji mogą występować zarówno unifony audio i monitory.
CDNP z listą lokatorów CDNP + EL z elektroniczną listą lokatorów ACO

Domofony cyfrowe CDN to jedne z najnowocześniejszych urządzeń tego typu dostępne na naszym rynku. Solidna, wykonana ze stopu aluminium obudowa domofonu jest bardzo odporna na dewastacje i czynniki atmosferyczne.

CDN charakteryzuje łatwa obsługa, funkcjonalność i prosta instalacja, konstrukcja oraz jej nowoczesny i estetyczny wygląd sprawia, iż urządzenia te idealnie nadają się do zastosowania przede wszystkim w budownictwie wielorodzinnym, gdzie domofony szczególnie narażone są na akty wandalizmu.

Domofony CDN dają możliwość budowy złożonych systemów wielowejściowych składających się nawet z kilkudziesięciu rozmównic. Rozwiązania takie wykorzystywane są przy budowie zamkniętych osiedli mieszkaniowych (brama główna lub kilka bram głównych oraz wejścia do budynków itp.). Domofony CDN przeszły rygorystyczne testy i posiadają niezbędne certyfikaty dopuszczające te urządzenia do sprzedaży oraz montażu na terenie Unii Europejskiej.
« Poprzednia strona
Jesteś 119999 osobą odwiedzającą stronę... Copyrights 2006-2020 © WEGA