Oferujemy kompleksowe usługi związane z profesjonalnym
zabezpieczeniem mieszkań, biur i obiektów w zakresie:Telewizja przemysłowa


Gwarantujemy bezpłatny projekt i wycenę instalacji

Ofertę dotyczącą monitoringu wizyjnego przedstawiamy po dokładnych oględzinach panujących warunków eksploatacji i możliwych zagrożeń.

Zadaniem kamer będzie objęcie dozorem ciągów pieszych, parkingów samochodowych, wejść na posesję oraz miejsc, w których chcemy zobaczyć czy dzieje się jakieś zdarzenie.

Dobrej klasy rejestrator z odpowiednim dyskiem pozwoli na rozpoznanie i zidentyfikowanie sprawców zdarzeń nawet do miesiąca wstecz.


Nowa jakość obrazu w telewizji przemysłowej

Przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych otrzymujemy znaczną poprawę jakości zapisywanego obrazu bez zmiany struktury kablowej istniejących analogowych systemów monitoringu.

Technologia AHD – (Analog High Definition), powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających odbiorców.

W systemie AHD uzyskujemy możliwość przesyłu obrazu w wysokiej rozdzielczości HD oraz Full HD na odległość do 500 metrów.

Technologia HD-TVI (Turbo HD; High Definition Transport Video Interface) – działająca na kablach koncentrycznych. Oferuje rozdzielczości dochodzące do 1080p, transmisję do 450m bez wzmacniacza sygnału, bardzo dużą odporność na zakłócenia elektromagnetyczne, niskie opóźnienia spowodowane odległością.

AHD i HD TVI są kompatybilne wstecznie z technologią analogową, a modele rejestratorów praktycznie zawsze posiadają jeszcze do dyspozycji kanały IP. Migracja ze starszych systemów ogranicza się do wymiany sprzętów końcowych, bez potrzeby przebudowywania instalacji. W łatwy sposób możemy po kolei wymieniać elementy istniejącej instalacji zaczynając od rejestratora, na kamerach kończąc.


Najwyższa jakość za rozsądną cenę

IP- Monitoring Sieciowy

Technologia Video IP (tzw. monitoring IP lub telewizja przemysłowa IP) jest nowoczesnym rozwiązaniem zapewniającym wiele korzyści w systemach nadzoru wideo CCTV. Monitoring Sieciowy IP bazuje na wykorzystaniu możliwości sieci komputerowych. To co w szczególności odróżnia go od klasycznej telewizji przemysłowej to możliwość korzystania z już istniejącej infrastruktury sieciowej - tak lokalnej sieci komputerowej LAN jak i rozległej sieci WAN czy publicznej INTERNET.

Każda kamera w tym systemie tym wbudowaną kartę sieciową i jest wpinana do sieci identycznie jak komputer. Na poziomie kamery obraz jest przekształcany na postać cyfrową, kompresowany i transmitowany jako protokół TCP/IP. Wysoką jakość urządzeń IP potwierdzają uzyskane zaświadczenia kwalifikacyjne profesjonalnej klasy C oraz klasy S Zakładu Rozwoju Technicznej Ochrony Mienia "TECHOM", normy europejskie, światowe certyfikaty oraz homologacje.


Podgląd kamer

Dzięki dedykowanym programom obrazy z kamer możemy oglądać na żywo, przeglądać i archiwizować w dowolnym miejscu na świecie. Dostęp poprzez sieć globalną INTERNET zabezpieczony jest hasłem.


Pogląd online kamery IP EVOS 2.MP IR

adres: http://195.88.180.170:106
login: user1
hasło: user1

Do podglądu wymagana jest przeglądarka Internet-Explorer.

Gwarancja dobrze strzeżonego obiektu
« Poprzednia strona
Jesteś 120000 osobą odwiedzającą stronę... Copyrights 2006-2020 © WEGA