WEGA
Od 30 lat na rynku
O nasKontakt
9

Domofony cyfrowe

Oferujemy pełny zakres usług związanych z domofonami cyfrowymi: przygotowanie projektu, montaż, diagnostyka oraz konserwacje.

Katalog domofonów cyfrowych

Katalog wideodomofonów

5 letnie pomiary instalacji elektrycznych

Wykonywanie przeglądów wynikających z obowiązującego w Polsce prawa budowlanego.

9

Konserwacja instalacji elektrycznych

Stała współpraca związana z obsługą budynków wielorodzinnych.

9

Domofony analogowe

Konserwacja i naprawy domofonowych instalacji analogowych, bez względu na rok produkcji.

9

Roczne pomiary dróg ewakuacyjnych i głównych wyłączników prądu

Wykonywanie przeglądów zgodnie z zaleceniami przeciwpożarowymi.

9

Montaż monitoringu wizyjnego

Ofertę dotyczącą monitoringu wizyjnego przedstawiamy po dokładnych oględzinach panujących warunków eksploatacji i możliwych zagrożeń.

O nas & dlaczego warto
z nami współpracować

Instalacje elektryczne i niskoprądowe to główne kierunki działalności, którymi zajmujemy się od 1990 roku.

Profesjonalne wykształcenie oraz fachowa obsługa połączona z nabytym przez lata doświadczeniem zjednała nam wielu stałych odbiorców naszych usług.

Zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń i kompleksową obsługę od projektu do montażu oraz serwis pogwarancyjny.

Współpracujemy z renomowanymi producentami osprzętu i gwarantujemy użycie materiałów najwyższej jakości po atrakcyjnych cenach.

Mamy nadzieję, ze przedstawiona przez nas oferta sprosta  najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Zapraszamy do zapoznania się z nią na stronach naszego serwisu internetowego.

Adres siedziby

Wadm. Kazimierza Porębskiego 7A/7

81-185 Gdynia

Numer telefonu

(+48) 502678932

Email

domofony.gdynia@wp.pl

Administratorem danych osobowych jest Marek Markowski prowadzący działalność pod firma ,,WEGA” Marek Markowski P.U.H.

Dane osobowe Klienta są przetwarzane przez Administratora: a) w celu udzielenia odpowiedzi na skierowane do dewelopera zapytanie, b) na podstawie zgody – wyłącznie w celu wskazanym w treści udzielonej przez Klienta zgody. Dane osobowe Klienta takie jak imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Klienta do momentu cofnięcia przez Klienta zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Podanie przez Klienta danych osobowych jest dobrowolne. Klient ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Klienta narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r.